Новини

Про обов"язкову процедуру підтвердження контактних даних реєстранта в міжнародних зонах

З початку 2014 року набрали чинність зміни, що пов"язані з даними Whois міжнародних доменів. Тепер міжнародна організація ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) зобов"язує реєстрантів (власників домену) підтверджувати контактну інформацію, яка вказана в полі Registrant домену. Контактна інформація поля Registrant повинна бути підтверждена на протязі 15 діб у випадках реєстрації домену з ще неперевіреного контакта, під час трансфера або зміни контактної інформації реєстранта. Під час цієї процедури на контактну електронну адресу, яка вказана в полі Registrant домену, надходить повідомлення про необхідність перевірити адресу електронної пошти. Цей лист має містити посилання, за яким треба перейти на протязі 15 діб. Якщо реєстрант цтого не зробить, домен буде заблоковано.
23.03.2014
Про підвищення вартості реєстрації та подовження доменних імен для реєстраторів

З 1 квітня більшість регіональних адміністраторів публічних доменів і ТОВ "Хостмайстер" планують підвищення вартості реєстрації та подовження доменних імен для реєстраторів в багатьох українських зонах. Пропонуємо Вам ознайомитися з офіційним повідомленням, опублікованим компанією «Хостмастер» для реєстраторів:
«Незважаючи на фінансову нестабільність, компанія «Хостмастер» зараз продовжує використовувати у взаєморозрахунках з реєстраторами тарифи, які вступили в дію рік тому, коли офіційний курс НБУ становив 7,98 грн за долар США і 10,47 грн за євро. За цей час гривня знецінилася по відношенню до основних світових валют на 25-30 відсотків, що в кілька разів перевищує закладений в наших договорах 5-відсотковий поріг.
Проте, зміна курсу гривні змушує компанію «Хостмастер» переглянути ставку відшкодування при реєстрації доменних імен третього рівня в публічних доменах COM.UA, KIEV.UA, POLTAVA.UA, PL.UA, UZ.UA і UZHGOROD.UA, .UA. Враховуючи високу ймовірність подальшої девальвації національної валюти, компанія «Хостмастер» вважає за необхідне в нових тарифах закласти можливість 20 %-ного зниження курсу гривні по відношенню до долара і євро. Нові тарифи передбачають такі курси валют: 11,6 грн за долар США і 16 грн за євро.»

Підвищення вартості реєстрації, трансферу і продовження реєстрації доменів, торкнеться всіх акредитованих реєстраторів.
21.03.2014